SEKTÖREL

New Holland Kervanı

Koç Holding'in köklü kuruluşlarından, New Holland markalı traktörlerin Türkiye çapında satış ve servis hizmetlerini veren New Holland Trakmak A.Ş., geçtiğimiz ay yeni pazara sunulan New Holland TT Serisi traktörlerle birlikte, ürün gamının toplam 8 seri, 24 model ve 63 versiyona ulaşması nedeniyle, “New Holland Kervanı Türkiye'yi Dolaşıyor” sloganı ile yaklaşık 1 ay boyunca dev bir prodüksiyonla Türk çiftçilerini kucaklayacak.

Türk çiftçisinin tüm tarımsal ekipman ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik New Holland markalı ürün gamı ile 11 Mayıs'da Trakya ile başlayacak olan New Holland Kervanı gösterileri, 2 Haziran'da Ankara'da sona erecek. 13 Mayıs Bursa, 15 Mayıs Manisa, 17 Mayıs Denizli, 19 Mayıs Isparta, 22 Mayıs Mersin, 25 Mayıs Şanlıurfa, 28 Mayıs Erzurum, 31 Mayıs Tokat'da stadyumlarda gerçekleşecek New Holland Kervanı gösterilerinde, cirit oyunlarının yanı sıra Türkiye'de ilk kez gerçekleşecek olan Traktör Şovları yapılacak.

Yurtdışında sıklıkla yapılan ve büyük ilgi gören traktör şovlarının uzmanlarından İngiliz John Baggaley'in Türkiye'ye gelerek 1 ay boyunca eğittiği 13 kişilik Türk şov ekibi, Türk çiftçilerinden ve New Holland Trakmak ekibinden oluşuyor. Toplam 14 traktörün yer aldığı gösterileri elli binden fazla çiftçi ve ailesinin izlemesi bekleniyor.

24 günde toplam 6 bin kilometre yol katedecek olan New Holland Kervanı'nda yaklaşık 100 kişilik bir ekip görev alıyor ve 10 ayrı bölgede stadyumlarda gerçekleşecek dev prodüksiyonu tiyatro sanatçısı Yalçın Menteş sunuyor.

Türk çiftçilerine yönelik “Başarınız, Uzmanlığımızdır” sloganını ilke edindiklerini belirten New Holland Trakmak Genel Müdür Yardımcısı Fatih Akçiçek, “Bu sloganımız müşterilerimiz olan çiftçilerimize bakış açımız hakkında fikir verebilir.

Türk çiftçisinin gerçekleştirdiği tarımsal üretimin ekonomik olarak gerçekleşmesi, maliyetlerinin düşmesi ya da üretim süreçlerindeki israfın ve verimsizliğin yok edilmesini çiftçilerimizin başarısı olarak tanımlıyoruz. Onların hizmetine sunduğumuz tüm traktör ve ekipmanları da katma değerlerini artıracak özellikler ile donatıyoruz.

Bu sene ürün gamımızı baştan sona bu amaçla geliştirdik, yeni ürünlerle takviye ettik. Şimdi çiftçilerimize çeşitli yollarla ulaşarak, onların gelişmelerin içinde kalmalarını, haberdar olmalarını sağlamaya çalışıyoruz. New Holland Kervanı da bu amaca uygun olarak ve ilk olma özelliği ile çok önemli bir iletişim projesidir. Müşterilerimiz hem eğlenecek, hem de en son yenilikleri izleme imkanına sahip olacaklar.” dedi.

 
Kendinizi Mail listemize ekleyin sitemiz ve sektörle ilgili gelişmelerden sizide haberdar edelim.

 

SEKTÖREL

>> İtalyanlar ve Türkler Adana'da buluştu

>> Dünya soya ve mısır fiyatları yükseldi

>> Mersin'de 3. yaş meyve ve sebze sempozyumu

>> Çilekte 18 yıllık deneyim

>> Devlerin gözü gıda sektöründe

>> Buğday hasadının önemi

>> New Holland Kervanı

>> Kavgaya değil, iş yapmaya geldik

>> Massey Ferguson

  ANA SAYFAYA DÖN
 

Copyright©1996-2000 Cine-Tarım A.Ş. Her hakkı saklıdır.
Cine-Tarım A.Ş.'nin yazılı izni olmaksızın hiçbir yazılı ve görsel malzeme kısmen ya da bütünüyle kullanılamaz.