KISA KISA

Growtech Avrasya 2001 Uluslararası Sera, Tarım Ekipmanları ve Çiçek Fuarı Antalya’da yapılıyor.

 

Tüm Tarım Sektörü aynı çatıda toplanıyor

22-25 Mart 2001 tarihleri arasında Antalya Expo Center Fuar Merkezinde NTSR ve Amsterdam Rai firmaları tarafından ortaklaşa düzenlenen GROWTECH AVRASYA’ 2001 fuarı için çalışmalar bütün hızıyla devam ediyor. Sektördeki yeniliklerin ve teknolojik gelişmelerin bir arada bulunacağı GROWTECH AVRASYA fuarı, üretimden hasada kadar tüm sektörü ilgilendiren gelişmelerin profesyonel bir ortamda sergilenmesine ve ülkelerarası teknoloji alış verişine imkan sağlayacaktır.

 

Başta İspanya, Hollanda, Fransa, İtalya, İsrail, Yunanistan ve Rusya olmak üzere birçok yabancı ülkeden katımcı sağlamış olan GROWTECH AVRASYA’ 2001, Orta Doğu’ nun en büyük uluslararası Tarım Fuarı olmaya aday durumdadır. Başta Tarım ve Köyişleri Bakanlığı olmak üzere, Antalya İhracatçılar Birliği, Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesi, Antalya Ziraat Odası ve Antalya Sanayi ve Ticaret Odası gibi birçok kurumun desteğini almış olan GROWTECH AVRASYA fuarı, alınan desteklerle büyümeye ve daha iyi hizmet vermeye devam edecektir. Değişik aktivitelerle sosyal yönden, düzenlenecek uluslararası panel ve sempozyumlar ile bilimsel yönden hizmet verecek olan bu fuar, geniş katılımcı yelpazesiyle ziyaretçilerin sektör adına tüm aradığını bulmasını sağlayacaktır.

 

Hollanda’da 30.000 m2’lik katılım hacmi ile ortağımız Amsterdam RAİ firması tarafından düzenlenen, Avrupa’nın en büyük seracılık (NTV) fuarında GROWTECH AVRASYA’ 2001’in tanıtımı yapılarak, Türkiye’nin Pazar ve yatırım durumu hakkında yabancı firmalar bilgilendirildi. Yatırımcılar için gerçek anlamda odak ülke haline gelen Türkiye, GROWTECH AVRASYA fuarı ile görücüye çıkacak.

 

Fuar tarihini hemen ajandanıza not ediniz;

Şule YILDIRIM

Proje Müdürü

NTSR Fuar ve Gösteri Hizmetleri Ltd. Şti.

Tel : (0242) 313 18 23 / 24

Fax : (0242) 313 18 26BU HABERLE İLGİLİ DİĞER GELİŞMELER

Haber listemize üye olup tarım sektöründeki haberlere, geliştirici herkese açık tartışma platfomlarına katılabilirsiniz.
.
Mail adresinizi sol aşağıya yazın ve "Listeye Gir" butonuna tıklayın.
Karşınıza gelecek sayfadaki formu eksiksiz doldurun.

Powered by ListBot

KISA KISA

>> Elektrikli çitin avantajları

>> Growtech Avrasya 2001 Uluslararası
>> Sera, Tarım Ekipmanları ve Çiçek
>> Fuarı Antalya'da yapılıyor


>>
Tarımsal üretimimizi kendimize
>> yeter duruma getirmek için
>> üzerinde çalışılması gereken temel
>> noktalar


>>
Tuyed'in olağan kongresi yapıldı


>>
Kayısı üreticinin elinde kaldı
 
ANA SAYFAYA DÖN
 


 
Copyright©1996-2000 Cine-Tarım A.Ş. Her hakkı saklıdır. Cine-Tarım A.Ş.'nin yazılı izni olmaksızın hiçbir yazılı ve görsel malzeme kısmen ya da bütünüyle kullanılamaz.