KISA KISA 

Citrus Center A.Ş. Tradecorp ürünlerini tanıttı.

1998 yılında kurulan ve 12 çiftçiden ortak oluşan Citrus Center A.Ş. 2000 yılı itibariyle zirai ilaç, gübre ve tohum bayiliği de yapmaktadır. Diğer taraftan, İspanyol Tradecorp International firmasının Türkiye distribütörlüğünü yapmakta olan Citrus Center A.Ş. Tradecorp işbirliği ile Adana Seyhan Otel’de bitki besin maddelerini içeren ürün tanıtımı semineri yaptı.

Çukurova Bölgesi ve Adana’nın büyük üreticilerinin yer ahldığı toplantıda Tradecorp ürünleri teker teker tanıtıldı.

Citrus Center A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Rasim Ener, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Müslüm Doğru, Ortaklardan Mustafa Fırat Koçak, Tradecorp Ortadoğu Bölge Sorumlusu Sameh Moustafa ve Tradecorp Genel Müdürü’nün konuşmacı olarak katıldığı toplantıda, Tradecorp ürünlerinin dünyada 36 ülkede kullanıldığını, özellikle Latin Amerikan ülkelerinde çok yaygın olarak kullanıldığı vurgulandı. Tradecorp Ortadoğu Sorumlusu Sameh Moustafa, Adanalı üreticilerin bu konuda çok şanslı olduğunu söyleyerek, “Çünkü şirketimizin Türkiye distribütörü olan Citrus Center ortaklarının hepsi üretici. Pazarladıkları ürünleri öncelikle kendi bahçe ve tarlalarında kullanıyorlar, daha sonra diğer üreticilere sunuyorlar. Kısaca bu ürünün faydalarını denendikten sonra görerek alacaklar”dedi.

 

BU HABERLE İLGİLİ DİĞER GELİŞMELER

Haber listemize üye olup tarım sektöründeki haberlere, geliştirici herkese açık tartışma platfomlarına katılabilirsiniz.
.
Mail adresinizi sol aşağıya yazın ve "Listeye Gir" butonuna tıklayın.
Karşınıza gelecek sayfadaki formu eksiksiz doldurun.

Powered by ListBot

KISA KISA

>> Muğla'da Narenciye Bereketi

>>
Dünyanın gözü GAP'ta

>>
Türkiye'de deli dana endişesi

>>
Citrus Center A.Ş. Tradecorp
>> ürünlerini tanıttı.


>>
Tarım öğretiminin 155. yılı
>> kutlanıyor


ANA SAYFAYA DÖN 
Copyright©1996-2000 Cine-Tarım A.Ş. Her hakkı saklıdır. Cine-Tarım A.Ş.'nin yazılı izni olmaksızın hiçbir yazılı ve görsel malzeme kısmen ya da bütünüyle kullanılamaz.