EDİTÖRÜN KÖŞESİ

Uzun bir çalışmadan sonra yeni sayımızla tekrar sizlerle birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
Dergi ile birlikte yürüttüğümüz Agrotürk 2000 tarım fuarı çalışmalarımızda oldukça yoğunluk kazandı. 7-10 Aralık 2000 tarihleri arasında İstanbul Beylikdüzü Tüyap’ta yapacağımız fuarın ön çalışmalarını da hızlandırdık. 18 Ekim 2000 tarihide bu konuyla ilgili olarak Tarım Bakanlığı’nda bir toplantı düzenledik. Tarımın her kesiminden katılımın olduğu toplantıda fikir alış-verişinde bulunuldu. Burada amaç sizlere daha kaliteli ve daha verimli bir fuar sunabilmekti. Fuar çalışmalarının haricinde İnternette dergimiz artık güncel olarak tam kapasiteyle yayınlanmakta, ayrıca siz değerli okurlarımıza, üreticilerimize ve tarımla ilgili tüm kesimlere daha iyi hizmet verebilmek için bir takım farklı projelerde hazırladık. Bu projelerimizi Agrotürk 2000 fuarında hizmetinize sunacağız.
Dört yıldan beri yayın hayatını sürdüren Cine Tarım Dergisi bu süreç içerisine bir çok başarılarını sığdırıken, yine sizler için Aralık sayımızı abone baskısının haricinde fuarda dağıtılmak üzere 10 bin adet fazla basıyoruz.
Aralık sayımızda yer almasını istediğiniz yazılarınız veya görmek istediğiniz reklamlarınız varsa bizlerle irtibat kurduğunuz takdirde bunları en iyi şekilde değerlendirebiliriz.
Yeni bir sayıda görüşmek umuduyla

BU HABERLE İLGİLİ DİĞER GELİŞMELER

Haber listemize üye olup tarım sektöründeki haberlere, geliştirici herkese açık tartışma platfomlarına katılabilirsiniz.
.
Mail adresinizi sol aşağıya yazın ve "Listeye Gir" butonuna tıklayın.
Karşınıza gelecek sayfadaki formu eksiksiz doldurun.

Powered by ListBot

YORUM
>> Editörün Köşesi /Namık Kemal Kalaycı
>> Kemal Erdogan / AGROTÜRK2000 öncesi notlar
>> Sadullah USUMİ  (Cumhuriyet Gazetesi) / Milyonlarca pancar üreticisine işkence

ANA SAYFAYA DÖN 

 

 
 
Copyright©1996-2000 Cine-Tarım A.Ş. Her hakkı saklıdır. Cine-Tarım A.Ş.'nin yazılı izni olmaksızın hiçbir yazılı ve görsel malzeme kısmen ya da bütünüyle kullanılamaz.