DERGİ ABONESİ OLMAK İÇİN

Abonelik Ücretleri

Cine-Tarım 12 sayılık abone fiyatı : 60 Milyon TL

Cine-Tarım 6 sayılık abone fiyatı : 35 Milyon TL

Firma toplu aboneliğine özel indirim yapılır.


Firmaların bölümlerini veya şubelerini şehir fark etmeksizin abone etmek istediklerinde kullanabileceği bir opsiyondur. Gerekli her bölümü abone edebilirsiniz. Arşiv için bir sayı ücretsiz istenilen adrese gönderilecektir. 

Ödemeyi kredi kartı ile yapacaksanız abone formunu print ettikten sonra doldurup fakslayınız. Ödemeyi posta çeki veya banka yolu ile yapacaksanız formu doldurup MAKBUZ ile birlikte fakslayınız.

Cine Tarım Dergisi, tarım sektöründe çalışan kişi ve kurumlara hizmet veren, bilgi birikimlerini aktaran, bu kişi ve kurumlar arasındaki iletişimi sağlayan, kısacası sektörün sesi durumunda olan, bilimsel ve aktüel tarım dergidir. Türk tarımının odak noktası Çukurova da üstlenmiş editoryal departmanı, bu  konuda Türkiye'nin en güçlü üniversitesinin de desteği ile tarım ile uğraşan  kişilere rehber niteliğinde bilgiler sunmayı amaçlamaktadır. Sizin de konunuz tarım ile ilgili ise Cine Tarım Dergisi kuşkusuz kütüphanenizden ayıramayacağınız bir dergidir. Bilgi çağında yaşadığımız bu dönemde tarım ile ilgili çok değerli bilgilere, abone  formunu doldurduktan adresimize yollayıp Cine Tarım Dergisine abone olarak  ulaşabilirsiniz..

Internet üzerinden abonelik için : abone@cine-tarim.com.tr

ABONE FORMU İÇİN TIKLAYIN (Not: Yeni bir sayfada açılacaktır.)

ADRES:

Vali Yolu, Gülek Sitesi C Blok No: 36/B 01120 Seyhan/ADANA
TEL: 0322 459 50 93 (Pbx)       FAX: 0322 459 50 93

Copyright©1996-2000 Cine-Tarım A.Ş. Her hakkı saklıdır.
Cine-Tarım A.Ş.'nin yazılı izni olmaksızın hiçbir yazılı ve görsel malzeme kısmen ya da bütünüyle kullanılamaz.